Menu
Multifunkční centrum Halti, Storslett, Norsko

Multifunkční centrum Halti, Storslett, Norsko

S naší poslední zakázkou v Norsku jsme se ocitli téměř u severního pólu. Tuhé zimní počasí nám dalo co proto, ale náš zkušený montážní tým se nenechal zaskočit a vše bravurně zvládl.

Teleskopická tribuna je ideálním řešením pro multifunkční zařízení. Svou rychlou a snadnou obsluhou podporuje variabilitu sálu. Proto byla teleskopická tribuna tou správnou volbou také pro Multifunkční centrum Halti. Výroba tribuny proběhla po zaměření sálu naším šéfkonstruktérem a na základě schválených výkresů zákazníkem. Před samotnou výrobou sedaček do teleskopické tribuny byl sestaven vzorek a poslán k finálnímu souhlasu zákazníkovi. Veškerá výroba tak probíhá na míru objektu a dle požadavků investora.

Teleskopická tribuna v Halti obsahuje celkem 139 sedaček, další 49 kusů je situováno na balkonu sálu a 17 stohovatelných židli slouží k umístění před tribunu v případě potřeby. Všechna sedadla jsou vyrobena ve stejném designu. Hlavním rysem sedadel je vysoký komfort sezení. Pohodlí zajišťuje vyšší opěrák a objemnější síla čalounění.

ZPĚT NA NOVINKY