Menu
TELESKOPICKÉ TRIBUNYOMEGABUTTERFLYMOBILISSIMAPARDUBICESEDADLO ALSTAHAUGSEDADLO BRATISLAVASEDADLO HAMARSEDADLO GOTEBORGSEDADLO VARYSEDADLO DRESDENSEDADLO DUBAISEDADLO LANDEGRADSEDADLO LINZSEDADLO DUKLADŘEVĚNÉ LAVICE
  • 1
  • 2
  • 3
TELESKOPICKÉ TRIBUNY

TELESKOPICKÉ TRIBUNY

Teleskopické tribuny přinášejí variabilní řešení k využití interiérů arén, víceúčelových hal, sportovišť a kulturních zařízení. Svým rychlým rozložením a složením umožňují velmi snadno a během několika minut získat požadovaný počet míst k sezení. Po skončení akce, stejně jednoduchou a rychlou operací, jsou tribuny opět zasunuty a stanou se součástí interiéru, který zabírá minimum prostoru a je perfektně integrován. Zásuvné tribuny tak dávají optimální odpověď na stále častější požadavek po prostoru v interiérech. Provedení teleskopické tribuny respektuje vždy požadavky architektů. Zasouvání a vysouvání teleskopických tribun je prováděno elektromotory, případně manuálně pomocí ručních vozíků. Výsuvná tribuna je vždy projektována jako originál (na míru pro každého zákazníka, pro každý prostor).

V našem výrobním programu je obsažena i unikátní teleskopická tribuna se stočením do radiusu.

LASEROVÉ ŘÍZENÍ:

Vyvinuli jsme nový systém ovládání teleskopických tribun – OVLADÁNÍ LASEREM. Firma Kovostal po několikaletém vývoji této technologie umí nabídnout přesné ovládání (vysunutí a zasunutí tribuny) bez menších odchylek.

Ovládání tribuny se tak pro obsluhu stává snazší.

Tribuna se řídí směrem vpřed a vzad, dle programu a vzdálenosti laserového snímače od měřené oblasti se automaticky koriguje směr chodu tribuny vpravo a vlevo, díky změně rychlosti motoru pravé a levé strany.

POSUNUTÍ ZAVŘENÉ TRIBUNY DO PROSTORU

Stále častějším požadavkem je posun tribuny v zavřeném stavu. Po přemístění na správnou pozici dojde k aretaci tribuny a následnému vysunutí standartním způsobem. Toto řešení je již běžně v naší nabídce.

Ulehčení ovládání tribuny do správné pozice aretačních bodů pomáhá právě nově vyvinuté Laserové ovládání, které koriguje přímo motory tribuny.