Menu
EUROPEMÜNCHENVARYDUBAISTUTTGARTLUDWIGSBURGKIELNOVGORODDUKLABOHEMIAREALSPARTASystém STUTTGARTSystém OLYMPIASystém DÜSSELDORF
  • 1
  • 2
  • 3
Systém STUTTGART

Systém STUTTGART

Jedinečný systém pouze v Kovostalu!

Systém STUTTGART je speciální systém na stadiony určený do sektoru pro fanoušky. Jedná se o tzv. systém 2 v 1, který umožňuje sezení nebo stání dle potřeby. Řeší totiž požadavek FIFA a UEFA na sezení všech diváků při mezinárodních utkáních. Systém STUTTGART nabízí v otevřeném stavu kovové stadionové sedačky, po složení a uzavření systému vzniká ocelové schodiště na stání fanoušků. Stadion může v místě použití systému navýšit svou kapacitu diváků dvojnásobně. Na místě jednoho sedícího diváka, po uzavření sedaček do ocelového schodiště, vzniká stání pro dva fanoušky.

Jako prvním referenčním objektem se stala Mercedes-Benz- Arena ve Stuttgartu, po níž jsme systém pojmenovali. Bylo zde dodáno přes 4 000 míst tohoto systému. Další stadion, který využívá systému STUTTGART je stánek týmů Bayer München a 1860 München – Allianz Aréna. Systém je patentován a vyráběn pouze v Kovostalu.